Návrat události | soutěž týmu herních her East Rong Rong Technology Group je úžasná

3 min read

18. května se podle plánu konaly regionální společnosti Suzhou Regional Company of Dongrong Technology Group.Hry vytvořily tradiční projekty tradičních a polních projektů, včetně házení solidních míčů, vzdáleného skoku, 100 metrů a 19 akcí, jako je stolní tenis, badminton, basketbal a další míčové projekty, shromáždily více než 200 soutěžících z 8 týmů z 8 týmů.Mezi mnoha úžasnými soutěžemi jsou týmové soutěže obzvláště patrné.

V basketbalové hře 3V3 členové týmu každého týmu úzce spolupracovali na přesné předání míče a tvrdě pracovali pro vítězství týmu.Po dvou kolech hospodářské soutěže, tým Su Er a Su Qi úspěšně postoupili do finále.Ve finále dva mocné týmy zahájily divokou soutěž.Při přesném střelbě, chytrém průchodu a tiché spolupráci získali rozveselení od publika.Nakonec, po napjaté soutěži, vyhrál tým SU er mistrovství basketbalu 3v3.

Další smíšenou 4 × 100 -metrovou reléovou shodou je duální test týmové práce a rychlosti.Soutěžící každý týmový tým se zvukem soutěže vyhráli úžasnou výbušnou sílu.Nejedná se pouze o rychlostní soutěž, ale také tým tichých porozumění a duch spolupráce.

Poslední přetahování války je přímým projevem síly týmu.Členové týmu pevně drželi lano oběma rukama, šlapali po zemi, opřeli se a šli ven, aby soutěžili s soupeřem.Zde není osobní hrdinství a pouze tým týmu je nezbytnou součástí týmu.Ve finále týmy Su Sansu a pět týmů vykazovaly houževnatý duch tvrdé práce a vynikající spolupráci týmu.Někdy křičeli, někdy upravovali své strategie a v dlouhodobém tahu -z -válku každý čelí duálnímu testu fyzické síly a vůle.Nakonec byl tým Suwu o něco lepší a získal první místo ve válce.

Na slavnostním ceremoniálu přednesl pan Hu Yujian, předseda Dongrong Technology Group, důležitý projev.Nejprve vyjádřil vřelé blahopřání všem soutěžícím a vysoce hodnotil ducha týmové práce, který ukázali na sportovním setkání.Řekl, že týmovým duchem tvrdé práce Dong Rongrena, jednoty a spolupráce a čest pro čest je vzácným bohatstvím skupiny.Předpokládá se, že prostřednictvím tohoto sportovního setkání budou všichni dongrongští lidé podrobněji spolupracovat a vytvořit novou maximum.

Na jarním světle května jsme na sportovním setkání Dongrong Technology Group byli svědky síly týmové práce a také jsme viděli tvrdou práci dongrongové vytrvalosti a statečnosti.Tento duch bude pokračovat a inspiruje všechny dongrongy, aby podrobněji spolupracovali v každodenní práci a společně přispívali k rozvoji společnosti.

Zdroj: Zhonghua.com

(Zdroj: Finanční a obchodní informace)